Golcü Oyuncu Vanspor'la Yollarını Ayırdı: Alacaklarını Alamadı, Sözleşmesini İptal Etti!

Vanspor'da bomba gelişme. Sinan Kurumuş ile yollar ayrıldı!

Van 10.07.2024 14:23:51 0
Golcü Oyuncu Vanspor
Tarih: 10.07.2024 14:23

VANSPOR'DA ŞAŞIRTAN TAKIMDAN AYRILMA

TFF 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele edecek olan Vanspor'da beklenmedik bir ayrılık yaşanıyor. Geçen sezonun devre arasında kadrosuna katılan ve takıma kısa sürede uyum sağlayan başarılı forvet oyuncusu Sinan Kurumuş, alacakları ödenmediği için kulüple yollarını ayırdığını duyurdu.

ALACAK MESELESİ KONTRAT FESHİNE YOL AÇTI

Hazırlıkların başladığı bir dönemde, Vanspor yönetimi ile yapılan görüşmelerde maddi konularda bir uzlaşı sağlanamaması sonucu, Sinan Kurumuş kendi haklarına dair alacaklarının ödenmemesine tepki olarak sözleşmesini tek taraflı feshettiğini açıkladı.

SOSYAL MEDYADAN TEŞEKKÜR VE VEDA MESAJI

Sinan Kurumuş, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı duyuruda, geçirdiği 6 aylık sürecin ardından eski kulüp başkanına, yönetimine, sportif direktöre, takım arkadaşlarına, kulüp çalışanlarına ve kendisini özel hissettiren taraftarlara teşekkür etti. Ayrıca hukuki destek sağlayan avukatına özel bir teşekkürde bulundu ve Vanspor'a gelecek adına başarı dileklerini iletti.

TEKRAR ÜST SEVİYEYİ HEDEFLEYEN TARAFTAR NE DİYECEK?

Bu ayrılık, takımın ve taraftarın hedefi olan üst lig özlemine ulaşma konusunda nasıl bir etki yaratacak merak konusu. Bilindiği üzere Vanspor, yeni sezona başlarken önemli başarılar hedefliyor ve taraftarlarının beklentileri büyük.

 

Kaynak: Van Postası Gazetesi


YAZARLAR