Muğdat Günini; 'Tuşba'da seçimleri kazanmak ve hizmet etmek istiyorum"

Tuşba Eski İlçe Başkanlarından Muğdat Günini, Kalabalık bir heyet ile geldiği ilçe binasında Tuşba Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuruda bulundu.

Politika 19.11.2023 00:14:00 0
Muğdat Günini;
Tarih: 19.11.2023 00:14 Güncelleme: 19.11.2023 02:52

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL / Ziya Türk'ün Haberi

Kalabalık bir heyet ile AK Parti Tuşba İlçe Başkanlığı binasına gelen Muğdat Günini, 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Tuşba Belediye Başkan adayı olmak üzere aday adaylık başvurusunu yaptı.

İle Başkanı Erdal Baran tarafından karşılanan Günini, başvuru dilekçesini verdi.

 

 

Başvuru sonrası Muğdat Günini'ye başarılar dileyen İlçe Başkanı Erdal Baran konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

"İLÇEMİZ VE ADAY ADAYLARIMIZ ÇOK DEĞERLİ"
Tuşba İlçe Başkanı Tuşba ilçesi çok kıymetli olduğu için, çok da kıymetli aday adaylarımız var. Onlardan bir tanesi de önceki dönemlerde ilçe başkanlığımızı yapmış, hem teşkilatımızı, hem de ilçemizi de bilen değerli bir aday adayımız olan Muğdat Günini'ye çıkmış olduğu yolda başarılar diliyorum.

Aday adaylık başvurusu yapma nedenlerini anlattığı bir konuşma yapan Muğdat Günini, konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

"TEŞKİLATIMIZIN TÜM MENSUPLARINA TEŞEKKÜR EDİYORUM"
"Teşkilatımızın ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları mensupları, meclis üyelerimizi, muhtarlarımız, mahallemizden buraya kadar gelerek beni yalnız bırakmayan kıymetli yol ve dava arkadaşlarım ve muhterem akrabalarım öncelikle sizlere teşekkür ediyorum.

 

 

"SİYASİ TECRÜBELERİMİZİ İLÇEMİZİN GELİŞMESİ İÇİN SEFERBER EDECEĞİM"
Yaklaşık 13 yıldır AK Parti teşkilatlarında görev yapan bir kardeşinizim. Siyasete Tuşba Belediyesi Meclis Üyesi olarak başladım. Daha sonra AK Parti Tuşba İlçe Başkanı olarak görev yaptım. Ardından da Kayhan Türkmenoğlu'nun İl Başkanlığı döneminde İl başkan Yardımcılığı görevini sürdürdüm. Daha Sonra Emre Güray'ın İl Başkanlığını devralması ile birlikte de İl Başkan Yardımcılığı görevime devam ettim.

"İLÇEMİZİ VE HALKIMIZI YAKINDAN TANIYORUM"
Nihayetinde 2018,2019 ve 2020 yılları arasında Tuşba İlçe Başkanlığı yaparken seçimlerin tamamının içinde yer aldım. Teşkilat çalışmaları kapsamında Tuşba ilçemizin tüm mahallelerinde yaptığımız çalışmalara ilave olarak görevim süresi içerisinde yapılan seçimlerde seçim tecrübesi de kazanan, sahaya çıkan,sahada ter döken, emek veren, sizlerle birlikte partimizin zaferi, 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ülkemizdeki liderliğinin devam etmesi için bu yolda sizlerle birlikte yürümüş bir kardeşinizim.

 

 

"SİZLERLE KAZANIP SİZLERLE YÖNETECEĞİZ"
Allah'ın izni ile 2024 yılında yapılacak olan yerel yönetimler seçimlerinde şayet görev bize tevdi edilirse bütün donanımımı, bilgi birikimimi, Tuşba'da yol arkadaşlarımla, komşularımla ve siz kardeşlerimle birlikte Belediye Başkanlığını AK kadrolara kazandırıp, AK kadrolarla görev yapmayı Allah bize nasip ederse bunu da sizlerle birlikte layıkıyla yapacağımdan eminim.

 

 

"BAŞARILI OLMAK VE ÜLKEMİZE KATKI SUNMAK İSTİYORUM"
Çıktığımız bu yolda Rabbim bizi güçsüz bırakmasın, yanlış işlerin içinde bırakmasın. Çıktığımız bu yolda AK kadroları hizmete getirmek için çalışıp, başarılı olup, Cumhurbaşkanımıza ve ülke yönetimine Tuşba'da AK kadrolar ile katkı sunmayı amaçlıyoruz.

"DESTEĞİNİZİ İSTİYORUM"
Bu nedenler ile Tuşba Belediye Başkan adaylığı başvurusunda bulundum. Bu yolda ülkemize, halkımıza, devletimize ve şehrimize sahip çıkma duygusu ile gayret gösteren sizlerin de desteğini istiyourum."

 


YAZARLAR