Vali Balcı'nın Neşe Kaynağı: Edremit Huzurevi Sakinleriyle Yemekte Buluştu!

Van Valisi Dr. Ozan Balcı'nın neşe kaynağı, Edremit Huzurevi sakinleriyle yemekte buluştu!

Van 10.06.2024 23:48:20 0
Vali Balcı
Tarih: 10.06.2024 23:48

YAŞLILAR DEVLETİN HİMAYESİNDE

Van Valisi Dr. Ozan Balcı, Edremit ilçesinde bulunan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne bağlı çalışan Huzurevi, Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine bir ziyaret gerçekleştirdi.

YAŞLILARLA HASBİHAL VE YEMEK

Vali Balcı, merkezde kalan yaşlı bireylerle vakit geçirerek onlarla hasbihal edip, ortak yemek etkinliğine katıldı. Balcı, yaşam tecrübesiyle topluma katkı sağlamış yaşlı bireylere yönelik, onların artık devletin himayesi altında olduğunu ve her daim değer verildiğini dile getirdi. İyi dileklerini paylaşarak yaşlılara sağlıklı ve huzurlu bir yaşam temenni etti. Ayrıca, yaşlıların bakımını üstlenen personel ve yöneticilere de teşekkürlerini sundu.

VAN PROTOKOLÜNDEN YOĞUN KATILIM

Vali Balcı'nın gerçekleştirdiği anlamlı ziyarete, beraberindeki önemli isimler de eşlik etti. Edremit Kaymakamı Yücel Erdem, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Adem Şen ve diğer ilgililerin yanı sıra, yaşlılara hizmet ve destekte bulunan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İsmetullah Altun da ziyarette yer aldı. Vali Yardımcısı Ahmet Tozlu ve İl Emniyet Müdürü Murat Mutlu'nun da katılımıyla, yaşlı bireylere verilen önemin altı bir kez daha çizilmiş oldu.

Kaynak: Van Postası Gazetesi


YAZARLAR